Systemy nawadniające – Zrób to sam!

Projekt systemu nawadniającego GRATIS!

Coraz większym zainteresowaniem oraz uznaniem ze strony naszych klientów cieszy się system nawadniający w formule ZRÓB TO SAM. Polega to na tym, że inwestor dostarcza nam wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zaprojektowania instalacji lub na prośbę klienta, spotykamy się u niego w ogrodzie w celu wykonania pomiarów.

Następnie dokonujemy optymalnego doboru zraszaczy, dysz, zaworów, średnicy rur, złączy, czujników pomiarowych i sposobu sterowania. Wykonujemy plan instalacji i przedstawiamy wycenę systemu. Po konsultacji i zaakceptowaniu zakupu systemu, przekazujemy klientowi projekt oraz wszystkie niezbędne schematy potrzebne do prawidłowego montażu. Instruujemy wykonawcę jak uniknąć błędów i służymy pomocą na każdym etapie realizacji.

Gwarantujemy  że system wykonany  zgodnie z planem i przy zachowaniu założonych parametrów  będzie działał w 100 % sprawnie. Z opinii klientów wynika że po samodzielnym montażu instalacji satysfakcja jest podwójna.

Dołącz do grupy zadowolonych klientów.

WSZYSTKIE ELEMENTY SYSTEMU OBJĘTE SĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA.
NATOMIAST Z NASZEJ STRONY GWARANTUJEMY, ŻE ZAPROJEKTOWANY PRZEZ NAS SYSTEM BĘDZIE W 100% SPRAWNY.

Do wykonania prawidłowego projektu niezbędne są parametry:

  • ciśnienie źródła wody (jednostka: bar, atm),
  • wydajność źródła wody (przepływ, jednostka: m3/h, l/h, l/min, l/s),
  • lokalizacja sterownika (przyłącze prądowe 230 V/50 Hz).

oraz:

  • Projekt nasadzeń,
  • Plan sporządzony przy zachowaniu odpowiedniej skali.

Jeśli nie dysponują Państwo rzutem terenu i parametrami wody – przyjedziemy, rozrysujemy teren do podlania i wykonamy niezbędne pomiary.