Robot czyszczący baseny NEMH2O

NEMH2O nie potrzebuje przewodów zasilających, ładuje się samodzielnie pod wodą i może pracować 365 dni w roku.  NEMH2O pracuje tak samo skutecznie na płaszczyznach poziomych i pionowych, dostosowuje się do każdego kształtu i wielkości basenu. Jego bezprzewodowa technologia pozawala na swobodne poruszanie się całkowicie samodzielnie. NEMH2O ładuje się autonomicznie pod wodą poprzez indukcję, a jego inteligentne filtry zasysają duże zanieczyszczenia, podczas gdy mniejsze pozostają zawieszone w wodzie i są przechwytywane przez filtry zainstalowane w basenie.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

CECHY:

  • NEMH2O dopasowuje się do każdej powierzchni, zarówno w poziomie jak i w pionie, i jest skuteczny na wszystkich rodzajach nawierzchni.  Pracuje w małych i dużych basenach, o powierzchni gładkiej lub chropowatej, bez problemu radzi sobie w narożnikach, łukach, a także na stopniach.
  • NEMH2O został zaprojektowany przy zastosowaniu wyłącznie najnowszych technologii, w celu zapewnienia maksimum wydajności i efektywności, przy całkowitym wyeliminowaniu hałasu. Jest wyposażony w akumulatory litowo-jonowe, turbiny najnowszej technologii (bezszczotkowe), pasek napędzany magnetycznie, doskonale zaizolowane silniki, wymienne części uszczelnione hermetycznie, akcelerometr i żyroskop w celu optymalizacji pracy, czujnik niskiego poziomu wody.
  • NEMH2O może być zainstalowany w 4 prostych krokach: aktywacja robota przy pierwszym ładowaniu; umieszczenie stacji ładującej (pod wodą dla istniejących basenów, schowanej w ścianie przy basenach w trakcie budowy); programowanie ustawień; zanurzenie robota w basenie.  NEMH2O jest programowany i aktualizowany przez Bluetooth, dzięki dołączonej konsoli lub za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfon i tablet.
  • NEMH2O pozostaje cały czas w wodzie i ładuje się całkowicie bezpiecznie, nawet gdy jesteś w basenie.  Ładowanie odbywa się tylko wtedy, gdy robot jest podłączony do stacji ładującej.