Moduł Rain Bird LNK WiFi

Moduł LNK WiFi umożliwia użytkownikom zdalne łączenie się ze sterownikiem ESP-Me lub sterownikiem ESP-RZXe firmy Rain Bird z wykorzystaniem podłączanego akcesorium oraz kompatybilnego urządzenia mobilnego z systemem Apple iOS lub Android i bezpośrednim dostępem do Internetu. To proste rozwiązanie oferuje łatwy dostęp i sterowanie systemem nawadniania Rain Bird z każdego miejsca na świecie, z wykorzystaniem smartfona lub tabletu.

Aplikacja mobilna: Po zainstalowaniu na urządzeniu użytkownika mobilnej aplikacji z interfejsem użytkownika aplikacja ta umożliwi zdalną konfigurację wielu sterowników nawadniania. Dostępne są opcje harmonogramu nawadniania oraz dostęp do informacji o bieżących warunkach pogodowych. Aplikacja mobilna modułu LNK WiFi jest dostępna dla urządzeń z następującymi systemami operacyjnymi: iOS 8.0 lub nowsza wersja Android 4.4 (KitKat) lub nowsza wersja. Moduł LNK WiFi umożliwia bezpośrednią komunikację bezprzewodową ze zgodnym urządzeniem typu smart poprzez punkt dostępu WiFi. Połączenie z serwerem Rain Bird w chmurze umożliwia serwerowi wysyłanie codziennego budżetu wodnego na podstawie kodu pocztowego sterownika. Wielokolorowa kontrolka LED na module LNK WiFi informuje o statusie połączeń z punktem dostępu i Internetem.

Parametry elektryczne: 24 VAC (RMS); 50/60 Hz; maks. 55 mA.

Moduł LNK WiFi obsługuje bezpośrednią komunikację WiFi z urządzeniem mobilnym poprzez punkt dostepu WiFi (hotspot) generowany przez moduł LNK WiFi lub poprzez połączenie LAN generowane przez router WiFi.

  • alarmy w czasie rzeczywistym i zaawansowane narzędzia do zdalnego zarządzania nawadnianiem (natychmiastowy dostęp umożliwia zarządzanie systemem w czasie rzeczywistym)
  • dogodny dostęp i sterowanie
  • proste zarządzanie wieloma lokalizacjami
  • oszczędność wody do 30% (automatyczna regulacja pogodowa umożliwia codzienne modyfikowanie dawki podlewania)
  • prosta konstrukcja (aby aktualizować obecne sterowniki wystarczy wprowadzić moduł LNK WiFi do gniazda dla akcesoriów i otworzyć aplikację)
  • prosta w użyciu aplikacja
  • profesjonalne, zaawansowane funkcje