smart system – zestaw

smart system - zestaw

Opis

Zestaw startowy „wszystko w jednym” do inteligentnego podlewania trawnika i opieki nad ogrodem

Zestaw smart system GARDENA zawiera wszystkie komponenty niezbędne do perfekcyjnej i w pełni zautomatyzowanej pielęgnacji trawnika oraz efektywnego zarządzania nawadnianiem w Twoim ogrodzie. Smart sterownik nawadniania i smart sensor automatycznie kontrolują nawadnianie w ogrodzie, zapewniając elastyczne nawadnianie roślin zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Czas nawadniania można wygodnie regulować poprzez aplikację smart GARDENA i dostosować do harmonogramów koszenia robota smart SILENO. Wilgotność gleby monitoruje smart sensor. W efekcie rośliny są podlewane wtedy, gdy tego potrzebują. Dzięki systemom SensorCut, GARDENA smart SILENO city kosi trawnik dokładnie i niezawodnie i jest tak cichy, że prawie go nie słychać. Możesz cieszyć się wolnym czasem i doskonale wypielęgnowanym trawnikiem. Robot smart SILENO city nadaje się do małych trawników o powierzchni do 500 metrów kwadratowych. Radzi sobie z nachyleniem terenu do 35 procent, wąskimi korytarzami i ciasnymi przejściami. Podczas instalacji asystent programowania prowadzi użytkownika przez ustawienia planów koszenia i podlewania. Bezprzewodową komunikację sieciową z urządzeniami zapewnia bramka smart, która za pomocą istniejącego routera nawiązuje także połączenie z Internetem. W ten sposób bramka smart stanowi rdzeń systemu umożliwiając bezprzewodową komunikację sieciową pomiędzy wszystkimi urządzeniami smart GARDENA w ogrodzie i aplikacją smart GARDENA. Do zasilania smart sensora i smart sterownika nawadniania służą odpowiednio dwie lub trzy 1,5V baterie alkaliczne 1,5 V (niedołączone do opakowania).
Dane produktu
Nr artykułu19200-32
EAN:4078500046633
Wydajność
System ładowaniaAutomatyczny
Maksymalne nachylenie terenu35 %
Produkt
WyświetlaczWyświetlacz LCD z menu ustawień
ZegarTak
Rodzaj uchwytuWbudowany
Moc i ładowanie
Typ akumulatoraLitowo-Jonowy
Standardowy czas ładowania60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu65 min
Silnik i układ tnący
System koszenia3 uchylne ostrza tnące
Wysokość koszenia, min.-maks.20-50 mm
Szerokość koszenia16 cm
Dane dotyczące dźwięku i hałasu
Poziom hałasu58 dB(A)
Cechy bezpieczeństwa
AlarmBrak
Kod PINTak
Czujnik podnoszeniaTak
Czujnik przechyleniaTak
Akcesoria montażowe
Przewód ograniczający150 m
Szpilki200 szt
Wymiary
Waga7.3 kg

Funkcje

15001-20-L-047

Nigdy nie opuszczaj swojego ogrodu

Darmowa aplikacja GARDENA smart, działająca w systemach iOS, Android oraz w przeglądarce internetowej, pozwala użytkownikowi zachować pełną kontrolę nad ogrodem z dowolnego miejsca. Wystarczy kilka ruchów palcem, aby wyświetlić w aplikacji wszystkie ważne informacje i zmienić ustawienia urządzeń pracujących w ogrodzie. Wygodna i praktyczna.

WEB ONLY - 19102-20-S-002-old

Stabilne i bezpieczne połączenie

Mocne anteny w smart sterowniku nawadniania i czujniku smart Sensor gwarantują bezprzewodowe połączenie ze smart Gateway nawet w dużych ogrodach i niezawodną ciągłą komunikację z aplikacją GARDENA smart App. smart Gateway tworzy sieć bezprzewodową łączącą wszystkie urządzenia GARDENA smart system oraz aplikację GARDENA smart App. Dwie wbudowane anteny o wysokiej mocy zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie nawet na dużą odległość.

19030-20-L-001

Aktualne wartości pomiarowe

Czujnik smart Sensor mierzy wilgotność gleby, temperaturę i nasłonecznienie w ogrodzie i regularnie przesyła te wartości pomiarowe do aplikacji GARDENA smart.

15001-20-L-003

Maksymalna wygoda w pielęgnacji trawnika

Właściciel może się zrelaksować i cieszyć swoim ogrodem! Robot GARDENA smart SILENO city sam zajmie się koszeniem. Przeznaczony jest dla trawników o powierzchni do 500 m2 i doskonale radzi sobie z ogrodami o złożonym kształcie, w tym wąskimi przejściami oraz pochyłościami do 35%. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który właściciel może przeznaczyć na inne zajęcia.

08220-29-L-011_V1

Niezawodne nawadnianie

smart sterownik nawadniania niezawodnie steruje nawadnianiem roślin na co dzień, nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. Wypróbowana i przetestowana technika zaworowa zapewnia pewne połączenie między smart sterownikiem nawadniania, przyłączem wody i podłączonymi urządzeniami.