smart robot koszący Sileno city 250

smart robot koszący Sileno city 250

Opis

Inteligentny robot koszący do miejskich ogródków o powierzchni do 250 m²

Oczywiście, to GARDENA. Zobacz, jak prosta jest pielęgnacja trawnika z inteligentnym robotem koszącym smart SILENO city! System SensorCut umożliwia robotowi GARDENA smart SILENO city precyzyjne i niezawodne koszenie. Wystarczy wprowadzić docelową wysokość trawy, a robot przy wykorzystaniu funkcji SensorControl zdecyduje, czy to odpowiednia pora na koszenie i dostosuje program pracy. Natomiast inteligentna funkcja koszenia punktowego, ruchem spiralnym, umożliwia umieszczenie kosiarki SILENO w miejscu trudno dostępnym, które również zostanie skoszone. Ten pracowity pomocnik jest niezwykle cichy i nie zakłóci Ci relaksu w ogrodzie swoją pracą. Po zakończeniu koszenia robot smart SILENO city automatycznie powraca do stacji ładującej.
Dzięki czujnikowi ujemnych temperatur robot koszący wykrywa zmarznięte podłoże. Wstrzymuje on wtedy pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Świetnie radzi sobie na pochyłościach do 35 procent. Z pomocą zaawansowanej funkcji CorriodorCut, robot bez problemu kosi trawę w wąskich przejściach i „ślepych zaułkach” o szerokości zaledwie 60 centymetrów, czyli miejscach, które z inną maszyną wymagałyby ręcznego wykoszenia.
Podczas instalacji, elektroniczny asystent przeprowadza użytkownika przez menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Pory koszenia można także określić za pośrednictwem aplikacji smart, dostosowując je do czasów nawadniania ustawionych za pomocą smart sterownika nawadniania. Smart Gateway umożliwia komunikację wszystkich urządzeń za pośrednictwem internetu i istniejącego routera. Urządzenie stanowi serce systemu smart, zapewniając bezprzewodową łączność wszystkich urządzeń GARDENA smart w ogrodzie z aplikacją GARDENA smart. Twój ogród jest dosłownie w Twoich rękach.
Dane produktu
Nr artykułu19069-32
EAN:4078500050487
Wydajność
System ładowaniaAutomatyczny
Maksymalne nachylenie terenu35 %
Produkt
WyświetlaczWyświetlacz LCD z menu ustawień
ZegarTak
Rodzaj uchwytuWbudowany
Moc i ładowanie
Typ akumulatoraLitowo-Jonowy
Standardowy czas ładowania60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu65 min
Silnik i układ tnący
System koszenia3 pivoting razor blades
Wysokość koszenia, min.-maks.20-50 mm
Szerokość koszenia16 cm
Dane dotyczące dźwięku i hałasu
Poziom hałasu58 dB(A)
Cechy bezpieczeństwa
AlarmBrak
Kod PINTak
Czujnik podnoszeniaTak
Czujnik przechyleniaTak
Akcesoria montażowe
Przewód ograniczający150 m
Szpilki200 szt
Wymiary
Waga7.3 kg

Funkcje

15001-20-L-019

Idealny do małych trawników, również o skomplikowanym układzie

Robot GARDENA smart SILENO city kosi małe i złożone trawniki całkowicie automatycznie, niezawodnie, równomiernie, nie pozostawiając śladów kół. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić niemal w dowolnym miejscu.

15001-20-L-041

Najcichszy

58 db(A) wytwarzane przez smart SILENO city to o połowę mniej niż w przypadku modeli innych producentów. Nawet nie zauważysz, że tu jest.

15001-20-L-054

Lepsza nawigacja

Funkcja CorridorCut umożliwia robotowi wykaszanie wąskich przejść, a nawet ślepych zaułków o szerokości zaledwie 60 cm. Dojechawszy do końca zaułka, robot automatycznie obróci się i pojedzie z powrotem.

15001-20-L-036

Na każdą pogodę

Twój smart SILENO city będzie Twoim osobistym asystentem w ogrodzie, wykonującym swoją pracę niezależnie od pogody. Płaski czy falisty teran, w deszczu czy w słońcu, trawnik będzie zawsze skoszony idealnie.

15001-20-L-047

Nigdy nie opuszczaj swojego ogrodu

Darmowa aplikacja GARDENA smart, działająca w systemach iOS, Android oraz w przeglądarce internetowej, pozwala użytkownikowi zachować pełną kontrolę nad ogrodem z dowolnego miejsca. Wystarczy kilka ruchów palcem, aby wyświetlić w aplikacji wszystkie ważne informacje i zmienić ustawienia urządzeń pracujących w ogrodzie. Wygodna i praktyczna.

15001-20-L-030

Szybka i łatwa instalacja

Asystent programowania pomoże Ci w instalacji smart SILENO city. Wprowadź powierzchnię swojego trawnika i preferowane pory koszenia w intuicyjnym menu, a asystent utworzy plan koszenia dla robota smart SILENO city. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Oczywiście ten plan koszenia można w razie potrzeby modyfikować lub dostosowywać.

15001-20-L-042

SensorControl – dogląda trawy za Ciebie

Modele smart SILENO city wyposażono również w funkcję SensorControl: Inteligentny układ koszenia automatycznie dostosowuje czas pracy, w zależności od tempa wzrostu trawy.

15001-20-I-003

Koszenie punktowe: zakręcony na punkcie trawy!

Funkcja koszenia punktowego, powodująca spiralny ruch robota koszącego, sprawia, że smart SILENO city idealnie wykasza miejsca trudno dostępne, np. pod trampoliną i meblami ogrodowymi, wykonując ciężką pracę za Ciebie!

15101-20-L-023

Kiedy powieje chłodem

Inteligentny czujnik mrozu wyczuwa, kiedy temperatura zbliża się do zera i wstrzymuje koszenie, chroniąc w ten sposób trawnik. Odpowiednią informację otrzymujesz także za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart.

15001-20-L-037

Łatwe czyszczenie

Konstrukcja GARDENA smart SILENO city sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.

04088-20-L-001

Cicho i bezpiecznie

Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czułe czujniki kolizyjne dbają o to, by żadne przeszkody w ogrodzie nie zatrzymały robota. Gdy tylko maszyna zostanie podniesiona, inny czujnik powoduje natychmiastowe zatrzymanie noży, co pozwala uniknąć ewentualnych obrażeń.

19000-20-S-001

Bezpieczne połączenie

Bramka smart umożliwia bezprzewodową komunikację wszystkich urządzeń GARDENA smart system z aplikacją GARDENA smart. Stabilne i bezpieczne połączenie możliwe jest dzięki technologii radiowej. Dwie zintegrowane anteny o dużej mocy zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie nawet na duże odległości.