Ambrogio Robot Line250

CECHY:

- Bezszczotkowe silniki o wysokiej wydajności.

- Wzniesienia do 45% nachylenia.

- Koszenie możliwe na 4 oddzielnych obszarach

- Odbiornik Bluetooth - dla aktualizacji oprogramowania przy pomocy Smartfona lub Tabletu, a także do łączenia z aplikacją "Ambrogio Remote" kompatybilną z iOS i Android.

- Potężne baterie litowo-jonowe.

- Innowacyjny system koszenia (w modelu Elite) - System koszenia "Inteligentne obszary" - Pozwala robotowi Ambrogio L250 Elite podzielić obszar, który należy skosić, na mniejsze części i podążać zgodnie z wytyczoną ścieżką. Po naładowaniu, robot rozpoznaje obszar, który został już skoszony i przechodzi do następnego, rozpoczynając w miejscu, w którym przerwał pracę.

- Tryb EKO - robot rozpoznaje trawę, któa była już skoszona i zmniejsza całkowity czas pracy, z korzyścią dla siebie i trawnika.

- Samopoziomowanie - przednie koła poruszają się niezależnie od siebie, pozwala to robotowi na koszenie nieregularnych i nierównych terenów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności koszenia.

- W modelu Ambrogio L250 Elite jest możliwość kontrolowania i zarządzania robotem zawsze i wszędzie poprzez aplikację Ambrogio Remote kompatybilnych z iOS i Android.